Miłosne porady dla ciebie

Kategoria: Święta

Życzenia Noworoczne

Życzenia Noworoczne

Rok ma się już ku końcowi i wkrótce rozpoczniemy nowy okres w naszym życiu. Jak zawsze składamy sobie życzenia i planujemy noworoczne postanowienia. Aby kolejny rok był pomyślny, mam dla was zbiór pięknych życzeń, które możecie wykorzystać... Czytaj całość »


Kategoria: Święta

Boże Narodzenie

Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia, zwane również przez wielu Gwiazdką, to chrześcijańska uroczystość mająca uczcić tajemnicę narodzin Jezusa Chrystusa. Boże Narodzenie obchodzone jest w kościołach zachodnich każdego roku w dniu 25 grudnia... Czytaj całość »


Kategoria: Święta

Życzenia na Boże Narodzenie

Życzenia na Boże Narodzenie

Życzenia na Boże Narodzenie to temat powracający każdego roku. Wbrew pozorom nie jest łatwo zdecydować, co napisać do ukochanej osoby. Mimo że w Internecie aż roi się od stron zawierających propozycje... Czytaj całość »


Kategoria: Samotność

Samotność cytaty

Samotność – cytaty

Henry David Thoreau: Życie miejskie: miliony ludzi, których dzieli wspólna samotność. Anna Dąbrowska (Tylko słowa): Wszędzie można samotnym być. Fryderyk Nietzsche: By żyć samotnie, trzeba być zwierzęciem lub Bogiem – powiada Arystoteles... Czytaj całość »


Kategoria: Święta

Prezenty na Boże Narodzenie

[Najlepsze] prezenty na Boże Narodzenie

Jedną z najpiękniejszych tradycji związanych z Bożym Narodzeniem jest obdarowywanie się nawzajem prezentami. Nie muszą to być wcale drogie rzeczy, ponieważ najważniejsza jest pamięć... Czytaj całość »


Kategoria: Święta

Stroiki na Boże Narodzenie

Stroiki na Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, który posiada swoją szczególną atmosferę. Bez wątpienia zawdzięczamy ten wyjątkowy nastrój otaczającym nas ludziom, ale również świątecznym dekoracjom, bez których trudno byłoby... Czytaj całość »


Kategoria: Święta

Jak spędzić razem Wielkanoc

Jak spędzić razem Wielkanoc?

Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto chrześcijańskie, upamiętniające zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Co prawda w wyznaniach chrześcijańskich każda niedziela jest pamiątką zmartwychwstania... Czytaj całość »


Kategoria: Uwodzenie

Podryw w Internecie

Podryw w Internecie: 10 największych błędów

Czy próbowałeś już poznać kogoś przez Internet? Nie da się zaprzeczyć, że jest to sposób dobry jak każdy inny. Często może okazać się nawet lepszy – z łatwością poznasz ... Czytaj całość »


Kategoria: Święta

Ozdoby wielkanocne

Ozdoby wielkanocne

Wielkanoc charakteryzuje się wiosennymi akcentami, którymi warto udekorować mieszkanie. Przeszukałam Internet, żeby znaleźć inspirację na tegoroczne święta wielkanocne. W tym artykule przedstawiam najpiękniejsze pomysły... Czytaj całość »


Kategoria: Uwodzenie

Teksty na podryw

Teksty na podryw

Znajdziesz tutaj zbiór ciekawych, a przede wszystkim efektywnych tekstów, jakie możesz wykorzystać przy podrywaniu dziewczyn. Sporządziłem tę listę na podstawie rozmów ze znajomymi oraz tekstów znalezionych w Internecie... Czytaj całość »