Zasady Serwisu

Blog zatytułowany Almanach Miłosny (Love Time) został stworzony w celu niesienia pomocy osobom samotnym oraz tym, które są w stałych związkach. Misją autora jest umożliwienie każdemu człowiekowi, aby dowiedział się, jak radzić sobie w szeroko pojętych sytuacjach damsko-męskich.

Podczas przygotowywania materiałów na bloga kieruję się następującymi zasadami:

  1. Szanuję wszystkich swoich czytelników, dlatego nigdy nie ujawnię ich danych osobowych – jeśli takowe zostaną mi powierzone.
  2. Zawsze staram się pisać rzetelnie i podchodzę poważnie do poruszanych tematów. Nawet jeśli czasami zażartuję, ma to na celu zwrócenie uwagi czytelnika na konkretną myśl, a nie obrażenie kogokolwiek.
  3. Staram się codziennie poszerzać wiedzę i zdobywać nowe informacje, żeby pisać jeszcze lepsze artykuły.
  4. W trosce o wszystkich czytelników zaznaczam, że nie udzielam indywidualnych porad psychologicznych i miłosnych, a tym bardziej o charakterze medycznym. Będę wdzięczny, jeśli powstrzymacie się przed proszeniem o nie.
  5. Bloga prowadzę z zamiłowania do pomagania ludziom oraz do pisania. Nie robię tego w celach zarobkowych. Traktuję bloga jako hobby oraz swego rodzaju działalność artystyczną (pisanie jest, jak by nie było, sztuką).
  6. Na blogu znajdują się reklamy. Ich celem jest uzbieranie pieniędzy na utrzymanie bloga, szczególnie na takie koszty jak: hosting, domena, koszty administracyjne i promocyjne oraz wydatki związane z pozyskiwaniem wiedzy na potrzeby pisanych artykułów.