O stronie

Almanach Miłosny

Witaj na moim blogu.

Od dawna zamierzałem rozpocząć prowadzenie bloga na temat miłości, związków i relacji damsko-męskich. To temat rzeka, a w dodatku niezwykle fascynujący. Jako że posiadam doświadczenie w tych sprawach, chętnie podzielę się wiedzą i ciekawymi informacjami. Mam nadzieję, że okażą się one pomocne i będziesz mógł/mogła na nich skorzystać.

Podczas pisania będę się zwracał raz do kobiet, innym razem do mężczyzn. Artykuły lubię kierować do konkretnej osoby – tak łatwiej mi się pisze. Jeśli więc będziesz czytać jakiś wpis, a płeć adresata nie będzie się zgadzać, nie zrażaj się. Po prostu podstaw w swojej wyobraźni odpowiednie słowa bądź końcówki wyrazów.

Dlaczego Almanach Miłosny?

Przede wszystkim dlatego, że nazwa ta wydaje mi się nieco tajemnicza i trąci od niej egzotyką. Niczym księga z dalekiego orientu, która przybyła do Europy w ładowni kupieckiego statku, przemycona przez bliżej nieokreślonego mędrca.

Kiedy szukałem nazwy dla mojego bloga, do głowy wpadło mi sporo pomysłów. Żaden jednak nie pasował do tego, co chciałem tutaj przekazywać. Nie da się ukryć, że relacje damsko-męskie są od zarania dziejów sferą tyleż enigmatyczną, co silnie przyciągającą ludzką uwagę. To esencja życia, prawdziwa magia istnienia… dlatego nazwa bloga musiała być odpowiednia.

I tak powstał Almanach Miłosny, czyli źródło wiedzy wszelakiej na temat subtelnych nici łączących kobiety i mężczyzn.