Związki

Jeśli jesteś w stałym związku, ten dział jest dla ciebie. Znajdziesz tutaj porady dotyczące wspólnego życia, małżeństwa, miłości i wzmacniania łączących ludzi więzi. Poznaj tajemnice zgodnego i szczęśliwego funkcjonowania w parze. Twoje życie to twoje decyzje, dlatego warto stać się jak najbardziej świadomym zasad panujących we wszechświecie i w kontaktach międzyludzkich.


Kategoria: Związki

Dlaczego młodsze kobiety lubią starszych mężczyzn

Dlaczego młodsze kobiety lubią starszych mężczyzn?

Czy martwisz się, że wraz z upływem lat będziesz "skazany" na mniej atrakcyjne kobiety? To, że jesteś coraz starszy, przecież niekoniecznie musi oznaczać, że możesz podrywać tylko starsze... Czytaj całość »


Kategoria: Związki

20 rzeczy które zniszczą każdy związek

20 rzeczy, które zniszczą każdy związek

Ludzie często nabierają przykrych nawyków, będąc w stałym związku przez dłuższy okres. Część z tych zachowań może zdestabilizować romantyczną sielankę, a nawet kompletnie zrujnować relacje z partnerem. Sprawdź, czy przypadkiem... Czytaj całość »


Kategoria: Związki

Miłość cytaty

Miłość – cytaty rozgrzewające serce

Poniżej przedstawiam zbiór miłosnych cytatów i romantycznych sentencji. Oczywiście nie sposób w tym miejscu umieścić wszystkich złotych myśli na temat relacji damsko-męskich – jest ich zbyt wiele i można by pisać w nieskończoność... Czytaj całość »


Kategoria: Związki

Związki porady

Związki: 6 porad, których musisz użyć od razu

Skorzystaj z tych sześciu niezwykle ważnych porad dotyczących spotykania się z kobietą. Jeśli chcesz, żeby ona była zadowolona z randek z tobą, musisz pamiętać o tych zasadach. Bez ich... Czytaj całość »


Kategoria: Związki

Jak być romantycznym

Jak być romantycznym?

Romans w związku jest łatwy na początku, kiedy emocje są silne i przyspieszają bicie serca. Po jakimś czasie, kiedy związek już okrzepnie, romans może wymagać trochę więcej wysiłku i wyobraźni. Pamiętaj: romansując, pokazujecie swoje prawdziwe... Czytaj całość »