Miłosne porady dla ciebie

Kategoria: Walentynki

Skąd się wzięły Walentynki

Skąd się wzięły Walentynki?

14 lutego obchodzony jest powszechnie jako Dzień Zakochanych. Skąd się jednak wzięło to święto i dlaczego obchodzone jest akurat w lutym, kiedy zima trwa w najlepsze? Czemu nie świętujemy Walentynek na przykład w maju, gdy obudzona... Czytaj całość »


Kategoria: Walentynki

Walentynki

Walentynki, czyli Dzień Zakochanych

Walentynki, czyli Święto Zakochanych, obchodzone są co roku 14 lutego. Nazwa tego pięknego święta pochodzi od Świętego Walentego, biskupa i męczennika chrześcijańskiego, uznawanego na Zachodzie (głównie USA, Francja, Wielka Brytania)... Czytaj całość »


Kategoria: Walentynki

Kartki walentynkowe ręcznie robione

Kartki walentynkowe ręcznie robione

Walentynki obchodzone są 14 lutego. W tym dniu istnieje zwyczaj wysyłania listu zawierającego miłosne wyznanie, które często pisane jest wierszem. Kartki Walentynkowe to nieodłączny element Dnia Zakochanych, więc również... Czytaj całość »


Kategoria: Walentynki

Jak spędzić Walentynki samotnie

Jak spędzić Walentynki samotnie?

Twoi znajomi narzekają z powodu konieczności kupowania prezentów dla swoich drugich połówek na Walentynki, a ty chciałabyś być w ich skórze. Jeśli tak właśnie czujesz się przed 14 lutego, ten artykuł jest dla ciebie. Walentynki... Czytaj całość »


Kategoria: Walentynki

Życzenia Walentynkowe

[Moje ulubione] Życzenia Walentynkowe

Dzisiaj chciałabym przedstawić zbiór moich ulubionych życzeń walentynkowych. Co prawda znajdziesz ich całkiem sporo w Internecie, ale pozytywnej inspiracji nigdy nie jest za wiele. Miłosne wierszyki na Walentynki – co warto wybrać... Czytaj całość »


Kategoria: Walentynki

Prezenty na Walentynki dla niego

Prezenty na Walentynki dla niego

Doskonały prezent na Walentynki dla mężczyzny jest przede wszystkim uzależniony od jego osobowości oraz indywidualnych zainteresowań. Drugie kryterium to staż, jaki macie jako para. Nie każdy podarek wypada wręczyć na początku... Czytaj całość »


Kategoria: Walentynki

Walentynki cytaty

Walentynki – cytaty

Nicholas Sparks: Pamiętam każdą wspólnie spędzoną chwilę. A w każdej było coś wspaniałego. Nie potrafię wybrać żadnej z nich i powiedzieć: ta znaczyła więcej niż pozostałe. William Edward Forster: Nauka miłości zaczyna się od pozostawienia... Czytaj całość »


Kategoria: Walentynki

Walentynki 2020

Walentynki 2020

Najlepsze prezenty na Walentynki 2020: najbardziej popularne i najcudowniejsze podarki, jakimi można zachwycić ukochaną osobę. Już 14 lutego, wszystkie szczęśliwe pary obchodzić będą Dzień Zakochanych. Warto w tym dniu podarować... Czytaj całość »


Kategoria: Związki

Dlaczego nie warto zwlekać z rozpoczęciem współżycia

Dlaczego nie warto zwlekać z rozpoczęciem współżycia?

Niektóre kobiety długo zwlekają z rozpoczęciem współżycia seksualnego ze swoim partnerem. Inne wskakują do łóżka bardzo szybko, co zwykle jest społecznie potępiane... Czytaj całość »


Kategoria: Związki

Jak być romantycznym

Jak być romantycznym?

Romans w związku jest łatwy na początku, kiedy emocje są silne i przyspieszają bicie serca. Po jakimś czasie, kiedy związek już okrzepnie, romans może wymagać trochę więcej wysiłku i wyobraźni. Pamiętaj: romansując, pokazujecie swoje prawdziwe... Czytaj całość »


Kategoria: Uwodzenie

Jak poderwać chłopaka który mi się podoba

Jak poderwać chłopaka, który mi się podoba?

To może cię zaskoczyć, ale podrywanie mężczyzn jest dziecinnie proste. Naprawdę niewiele wysiłku potrzeba, żeby przyciągnąć uwagę faceta. Można by więc pomyśleć, że tego typu artykuł jest... Czytaj całość »


Kategoria: Święta

Pomysł na prezent dla faceta

Pomysł na prezent dla faceta

Kupienie odpowiedniego prezentu dla ukochanego może być wyjątkowo trudnym zadaniem. Szczególnie w okresie gorączki świątecznych przygotowań. Przy różnych okazjach w ciągu roku będziesz starała się wybierać najlepszy prezent... Czytaj całość »